HISTORIA MUZYKI WŁOSKIEJ

Zapraszamy w podróż po historii włoskiej muzyki, od lat 50. do czasów współczesnych! Poznaj najpiękniejsze włoskie piosenki, które zdobywały sceny festiwalu San Remo i Eurowizji. Dowiedz się, kto podbijał listy przebojów przez kolejne dekady, jakie kierunki muzyczne były w modzie, oraz posłuchaj włoskich hitów!

Co znajdziesz w środku?

„Historia muzyki włoskiej” to wciągająca opowieść o siedmiu dekadach włoskiej muzyki, wzbogacona o listę zwycięskich piosenek z Festiwalu w San Remo, linki YouTube do największych włoskich przebojów oraz aż 4 darmowe autorskie playlisty muzyki włoskiej na Spotify!

SEKRETNE MIEJSCA RZYMU

Byłeś w Rzymie i znudziły Ci się już standardowe turystyczne trasy? W takim razie nasz przewodnik jest właśnie dla Ciebie! Zabierzemy Cię na wycieczkę po sekretnych miejscach Wiecznego Miasta – owianych tajemnicą, nieznanych, choć atrakcyjnych i ujawniających niezwykłe, malownicze widoki na Rzym.

Co znajdziesz w środku?

„Sekretne miejsca Rzymu” to przewodnik po 30 atrakcjach stolicy Włoch, nieuwzględnianych przez turystyczne szlaki. Znajdziesz tu zabytki, wille i świątynie, wyjątkowe ulice i wspaniałe punkty widokowe. Przeczytaj ciekawostki o każdym z sekretnych miejsc, obejrzyj zdjęcia i znajdź atrakcję dzięki linkom do Map Google.

ROZMÓWKI WŁOSKIE

Wybierasz się do Włoch po raz pierwszy? A może właśnie zaczynasz naukę języka? Opanuj błyskawicznie podstawy z „Rozmówkami włoskimi” od Italia Po Polsku. Odnajdź się w każdej sytuacji, poznaj współczesne, autentyczne słownictwo i wysłuchaj nagrań z poprawną wymową.

Co znajdziesz w środku?

„Rozmówki włoskie” to ponad 400 zwrotów i słówek zamkniętych w 13 rozdziałach poświęconych różnym życiowym sytuacjom, takim jak powitania, pytanie o godzinę, podróże, wizyta w restauracji, zakupy, a nawet flirt 😉 Wysłuchaj nagrań i ucz się poprawnej wymowy, gdzie tylko chcesz!