KIM JESTEŚMY

Ciao! Jesteśmy włosko-polską parą i ze względu na naszą miłość do podróży oraz wielką pasję do Toskanii, zdecydowaliśmy się stworzyć projekt Your Home Chiusi! Mieszkania, w których będziemy Ciebie gościć, mają dla nas szczególną wartość sentymentalną, ponieważ są to apartamenty, w których kiedyś mieszkali dziadkowie Andrei. Jesteśmy pewni, że w naszych apartamentach poczujesz się tak dobrze, jak u siebie w domu. Naszą wspólną przygodę rozpoczęliśmy ponad 5 lat temu, gdy założyliśmy bloga – Italia Po Polsku, na łamach którego opowiadamy o Włoszech. Chiusi jest teraz naszym drugim domem i nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli Ciebie przywitać! Do zobaczenia w Chiusi! Mówimy po polsku, włosku i angielsku.

NASZE NOCLEGI

Villa Donatelli

Il Cuore di Chiusi

La Grande Finestra di Chiusi

CHIUSI - PIĘKNE MIASTO W TOSKANII

Chiusi to piękne miasto w prowincji Siena, położone w Toskanii, w pobliżu granicy z Umbrią. Charakteryzuje się spokojną i relaksującą okolicą, a jej centrum jest bogate w historię Etrusków i wczesnego chrześcijaństwa. W bezpośrednim sąsiedztwie Chiusi znajdują się najpiękniejsze miasta i cuda środkowych Włoch, dzięki czemu jest to idealne miejsce na pobyt w tym regionie.

VILLA DONATELLI

Panoramiczna dwupiętrowa Villa składająca się z czterech sypialni i trzech łazienek. Posiada bardzo duży słoneczny salon i taras o powierzchni 40 metrów kwadratowych, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok, na dolinę Val di Chiana.

Villa Donatelli jest rekomendowana osobom, które szukają komfortu, relaksu i spokoju.

Cena zaczyna się już od 120 € w przypadku wynajęcia całej Villi na wyłączność.

IL CUORE DI CHIUSI

Apartament znajduje się w samym sercu historycznego centrum miasta Chiusi zaledwie 280 m od Narodowego Muzeum Archeologicznego i 200 m od punktu widokowego. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni i wspólnego słonecznego salonu.

Il Cuore di Chiusi jest rekomendowane osobom, które szukają relaksu, przebywając w centrum jednego z najstarszych miast Etrusków.

Cena zaczyna się już od 80 € w przypadku wynajęcia całego apartamentu na wyłączność.

LA GRANDE FINESTRA DI CHIUSI

Apartament znajduje się w panoramicznej willi, posiada całkowicie niezależne wejście i prywatny ogród. Apartament jest urządzony w bardzo nowoczesnym stylu, a to co go wyróżnia to olbrzymie okno z widokiem na dolinę Val di Chiana. Mieszkanie znajduje się blisko historycznego centrum miasta Etrusków.

La Grande Finestra di Chiusi jest rekomendowana osobom, które szukają prywatności i relaksu.

Cena zaczyna się od 80 € w przypadku wynajęcia całego apartamentu na wyłączność.

DLACZEGO MOŻESZ NAM ZAUFAĆ?

Na portalach takich jak Airbnb i Booking mamy ponad 100 pozytywnych opinii! 

Nasi goście zawsze chwalili sobie naszą gościnność i byli zachwyceni częścią Toskanii, którą mogli zobaczyć dzięki świetnemu położeniu Chiusi na mapie! 

Jeżeli również Ty chciałbyś spędzić swoje wakacje w cudownej Toskanii zapraszamy do kontaktu.  

ZAREZERWUJ SWÓJ POBYT

Chciałbyś zadać nam jakieś pytanie lub zarezerwować swój pobyt?
Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednią wiadomość na WhatsApp + 39 333 770 2015