Zapraszamy do rezerwacji naszych apartamentów
w pięknym mieście Chiusi w Toskanii

Martyna i Andrea
współzałożyciele Italia Po Polsku

NASZE NOCLEGI

Villa Donatelli

Il Cuore di Chiusi

La Grande Finestra di Chiusi

CHIUSI - PIĘKNE MIASTO W TOSKANII

Chiusi to piękne miasto w prowincji Siena, położone w Toskanii, w pobliżu granicy z Umbrią. Charakteryzuje się spokojną i relaksującą okolicą, a jej centrum jest bogate w historię Etrusków i wczesnego chrześcijaństwa. W bezpośrednim sąsiedztwie Chiusi znajdują się najpiękniejsze miasta i cuda środkowych Włoch, dzięki czemu jest to idealne miejsce na pobyt w tym regionie.

VILLA DONATELLI

Panoramiczna dwupiętrowa Villa składająca się z czterech sypialni i trzech łazienek. Posiada bardzo duży słoneczny salon i taras o powierzchni 40 metrów kwadratowych, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok, na dolinę Val di Chiana.

Villa Donatelli jest rekomendowana osobom, które szukają komfortu, relaksu i spokoju.

Cena zaczyna się już od 110 € w przypadku wynajęcia całej Villi na wyłączność.

IL CUORE DI CHIUSI

Apartament znajduje się w samym sercu historycznego centrum miasta Chiusi zaledwie 280 m od Narodowego Muzeum Archeologicznego i 200 m od punktu widokowego. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni i wspólnego słonecznego salonu.

Il Cuore di Chiusi jest rekomendowane osobom, które szukają relaksu, przebywając w centrum jednego z najstarszych miast Etrusków.

Cena zaczyna się już od 54 € w przypadku wynajęcia całego apartamentu na wyłączność.

LA GRANDE FINESTRA DI CHIUSI

Apartament znajduje się w panoramicznej willi, posiada całkowicie niezależne wejście i prywatny ogród. Apartament jest urządzony w bardzo nowoczesnym stylu, a to co go wyróżnia to olbrzymie okno z widokiem na dolinę Val di Chiana. Mieszkanie znajduje się blisko historycznego centrum miasta Etrusków.

La Grande Finestra di Chiusi jest rekomendowana osobom, które szukają prywatności i relaksu.

Cena zaczyna się od 56 € w przypadku wynajęcia całego apartamentu na wyłączność.

ZAREZERWUJ SWÓJ POBYT

Arrival
Departure
Guests
2
+ -